Karrier

SZAKÉRTŐ A NÖVÉNYI EREDETŰ SZÉPSÉGÁPOLÁSBAN 1959 ÓTA

A kozmetikai piacon olyan egyedülálló márkát képviselünk, amely egyben Botanikusa, Termesztője, Gyártója és Forgalmazója saját szépségápolási termékeinek, így természetes és hatékony választást nyújt a nők minden bőrápolási igényére.

Junior Area Manager munkatárs

FŐBB FELADATOK:

  • A vállalat üzleti hatékonyságának biztosítása és növelése a márkaboltok támogatásával, és az értékesítési mutatók növelésével.
  • Részvétel az értékesítési hálózat létrehozásában és fejlesztésében
  • A Márka követelményeinek betartásával kapcsolatos eljárások és iránymutatások betartásának biztosítása, az alárendelt csapat munkájának felügyelete
  • Értékesítési jelentések és az üzletek működésével kapcsolatos egyéb kulcsmutatók aktuális elemzése
  • A Márka előírásainak betartatása a márkaboltokban dolgozó munkatársakkal
  • A boltok megfelelő megjelenésének felügyelete és figyelése, a márka merchandising szabványainak megfelelően
  • Az értékesítési terület ellenőrzése és boltlátogatások során tapasztalt észrevételek rögzítése az erre a célra kialakított formanyomtatványon
  • Az üzletek műszaki állapotának ellenőrzése, együttműködés a karbantartó vállalkozóval
  • Közreműködés üzletvezetők kiválasztásában, illetve tanácsadók felvételében
  • Az üzletkialakítással kapcsolatos műszaki koordináció a francia anyavállalat illetékes munkatársaival és a bérbeadók műszaki munkatársaival együttműködve

SZAKMAI ELVÁRÁSOK:

  • Hasonló területen szerzett legalább 3 éves munkatapasztalat
  • Megbízható, pontos, lendületes munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest / vidék

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Céges mobiltelefon
  • Cafeteria rendszer
  • Stabil vállalati háttér
  • Dinamikus csapat
  • Céges autó

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével várjuk a hr@yvesrocher.hu e-mail címre.

ÜZLETVEZETŐ

  • A márkabolt vezetése a cég előírásai, valamint a jogszabályokban meghatározott előírások alapján
  • Az eladói csapat irányítása, motiválása és munkaszervezése
  • A vásárlók magas színvonalú kiszolgálásának biztosítása
  • Az üzlet napi operatív működésének biztosítása, adminisztrációs feladatok ellátása
  • Aktív részvétel az értékesítésben.
  • A törzsvásárlói program népszerűsítése
  • Árurendelés

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • Kereskedelemben szerzett üzletvezetői vagy üzletvezető helyettesi tapasztalat
  • Lelkes, csapatjátékos és emberközpontú attitűd
  • Energikus, motiváló személyiség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Angol nyelvtudás előny

  • Budapest vagy vidék

  • Stabil, nemzetközi háttér
  • Prémium márka képviselete
  • Lelkes, elhivatott csapat

Fényképes szakmai önéletrajzzal a hr@yvesrocher.hu e-mail címen keresztül.

ELADÓ / KOZMETIKAI TANÁCSADÓ

  • A vásárlók magas színvonalú, udvarias kiszolgálása
  • A termékek kihelyezése és ajánlása
  • Pénztárgép kezelése
  • Marketing- és reklám anyagok szakszerű kihelyezése
  • Törzsvásárlói program népszerűsítése

  • Kereskedelemben szerzett munkatapasztalat

  • Budapest

  • Teljes vagy részmunkaidős lehetőség

Fényképes szakmai önéletrajzzal a hr@yvesrocher.hu e-mail címen keresztül.

Adatvédelmi tájékoztatónkat az alábbi linkre kattintva érheti el: ADATKEZELÉSI SZABÁLYZAT